Zeik- omnibus: Moord en andere onzin  -  Herman Brusselmans

de Zeik-trilogie

KORTE INHOUD

Deze gebundelde omnibus bevat de trilogie over inspecteur Zeik: "Zeik", " Zeik en de moord op de poetsvrouw van Hugo Claus" en "Zeik en het lijk op de dijk".

De Moordbrigade van Gent, bestaande uit commissaris Übertrut, inspecteur Zeik, El Bazaz, Compas en Broekgat, neemt u drie boeken lang mee op pad om brute, heldhaftige, noodzakelijke maar ook absoluut onzinnige moorden op te lossen. Hugo Claus zal voorbijkomen - of hij nu zijn eigen poetsvrouw om het leven bracht of niet. Ook worden er meisjes gewurgd, en, een zeer zeldzame gebeurtenis, zal er een lijk worden gevonden op de dijk. Niet zelden komt de aap pas vrij laat uit de mouw, zodat de spanning wordt opgebouwd tot immense proporties.
De tijd zal dringen, stress zal erger worden, bloed zal door de aderen razen. Gelukkig heeft de absolute held van dit drieluik, inspecteur Zeik, vaak een gouden ingeving op het juiste of minder juiste moment.
Herman Brusselmans blijkt als een vis in het water in de kunst van de whodunit.

Drie boeken lang gniffelen, nagelbijte...
2017 Taal: Nederlands zie alle details...

Dit boek staat op 1 wenslijstjes

Categorie

Details

2017 Uitgever: Prometheus Reeks: De Zeik-trilogie 576 paginas Taal: Nederlands Grootte:  200x126x46 ISBN-10: 904463447X ISBN-13: 9789044634471
Rated 3.3 stars out of 5
Goodreads