De Groene Engeltoren  -  Tad Williams

Deel twee - Het Ontzet

KORTE INHOUD

Tweede band van het derde en laatste deel van de trilogie 'Heugenis, Smart en het Sterrenzwaard'; vervolg op de eerste band 'De belegering'.

Voortzetting van de strijd tussen de mensen en de niet-menselijke Sithi in het magische land Osten Ard. Na een lange tocht vol gevaren komen de menselijke strijdkrachten onder leiding van Prins Jozua aan bij het hoofdkwartier van de Sithi, waar de laatste en beslissende confrontatie volgt. Traditionele fantasy in de trant van Tolkien. Dit laatste deel heeft een uitgebreide appendix van personages, plaatsen, woorden en uitdrukkingen uit de verzonnen cultuur van Osten Ard.
1999 Taal: Nederlands zie alle details...

Categorie

Details

1999 Uitgever: Luitingh-Sijthoff Reeks: Heugenis, Smart en het Sterrenzwaard 695 paginas Taal: Nederlands Grootte:  240x150x50 ISBN-10: 9024514207 ISBN-13: 9789024514205
Rated 4.21 stars out of 5
Goodreads