De baby blues  -  T. Parsons

KORTE INHOUD

Paulo houdt van Jessica. Hij gelooft dat ze een familie in het klein vormen. Jessica kan pas gelukkig zijn als ze een baby heeft, maar die weigert koppig te komen. Kun je spreken van een familie van twee?
Megan houdt niet meer van haar vriend. Na een slippertje met een Australische duikinstructeur, merkt ze dat zelfs een arts in opleiding zich wat betreft gezinsplanning kan vergissen. Mag je een kind op de wereld zetten als je niet van zijn vader houdt?
Nadat Cat haar twee jongere zussen heeft opgevoed, verlangt ze naar de vrijheid. Maar haar oudere vriend heeft al een kind. Kan een vrouw van deze tijd gelukkig worden zonder ooit kinderen te krijgen?
2005 Taal: Nederlands zie alle details...

Categorie

Details

2005 Uitgever: The House of books Vertaler: G. van Linschoten 319 paginas Taal: Nederlands Grootte:  210x140x30 ISBN-10: 9044313134 ISBN-13: 9789044313130
Rated 3.53 stars out of 5
Goodreads