Memento Mori - Dansen met de Dood. De dodendans in boek en prent - Kerssemakers, Leo. & Pim van Pagée, Piet Visser. (redactie)

KORTE INHOUD
"Memento Mori - Dansen met de Dood. De dodendans in boek en prent" is een boek van Kerssemakers, Leo. & Pim van Pagée, Piet Visser. (redactie). Het is uitgegeven door NVvA: Amsterdam, 2000.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Amsterdam. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Amsterdam. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
zie alle details...
Categorie
Details
Uitgever: NVvA: Amsterdam, 2000Exclusief te koop bij deze verkoper

1 foto's
Paperback 120 pp. Verschenen ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling 21ste Europese Antiquaren beursvan 2-3-2000 - 4-3-2000. Verschenen in een oplage van 1000 exemplaren. 32.5x16x0.7 cm. In zeer goede staat. [Auteur: Kerssemakers, Leo. & Pim van Pagée, Piet Visser. (redactie)] [Uitgever: NVvA: Amsterdam, 2000] [Titel: Memento Mori - Dansen met de Dood. De dodendans in boek en prent]