Leven om het te vertellen - Gabriel García Márquez


KORTE INHOUD
In Leven om het te vertellen doet Gabriel García Márquez verslag van zijn eigen leven. Het is zowel een fantastisch zelfportret als de intrigerende ontstaansgeschiedenis van zijn meesterwerken.
"Leven om het te vertellen" is een boek van Gabriel García Márquez. Het is uitgegeven door Meulenhoff. Deze editie verscheen in 2007. De vertaling is verzorgd door Aline Glastra van Loon. Dit werk telt 576 pagina's. Het is geschreven in het Nederlands. Het formaat is 200x130x40.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Lier. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Lier. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1x oeuvreprijs
1x lijsten
Categorie
Details
2007 Uitgever: Meulenhoff Vertaler: Aline Glastra van Loon 576 paginas Taal: Nederlands Grootte: 200x130x40 ISBN-10: 9029079274 ISBN-13: 9789029079273Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers

1 foto's
Quasi ongelezen staat, zeer licht holle rug zonder leeskreuken, verder bijna als nieuw