Bach - John Eliot Gardiner
muziek als een wenk van de hemel
KORTE INHOUD
John Eliot Gardiner groeide letterlijk op onder een van de twee schilderijen die er van Johann Sebastian Bach bekend zijn: het hing in zijn ouderlijk huis. Geen wonder dat juist die componist hem is blijven fascineren. Gardiner heeft als dirigent talloze malen werken van Bach uitgevoerd, en hij wordt beschouwd als een van de grootste interpreten ervan. Zijn levenslange omgang met Bach is uitgemond in een boek waarin hij al zijn eruditie en hartstocht heeft aangewend om zo veel mogelijk greep te krijgen op de componist en de mens Bach. Gardiner gaat in op de historische en muzikale context waarin de componist werkte, diens ideeën, diens werkwijze, en de vertolking van zijn muziek.
1x uitgelicht door verkopers
"Dit boek over de grote Bach is geschreven vanuit het perspectief van een musicus."
Dit boek staat op 2 wenslijstjes
Categorie
Details
2014 Uitgever: Bezige Bij Vertaler: Frits van der Waa; Pon Ruiter 762 paginas Taal: Nederlands Grootte: 236x156x49 ISBN-10: 9023483162 ISBN-13: 9789023483168Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers

Het boek is in goede conditie. Beschermt verpakt en binnen 24 uur verzonden. Het is mogelijk een gewenst levermoment aan te geven.



3 foto's
Diamantjes
"Dit boek over de grote Bach is geschreven vanuit het perspectief van een musicus."
Het boek is zo goed als nieuw.