Agon!e  -  Christian De Coninck

KORTE INHOUD

Brussel maakt zich op voor de nationale feestdag. Stijn Goris is verantwoordelijk voor de bewaking van het Paleizenplein. Dat is het centrale punt tijdens het defilé. Een van de militairen die het defilé mee organiseert, pleegt onverwacht zelfmoord, wat de uitvoering bemoeilijkt.

Ondertussen vinden in Brussel al enkele weken gewelddadige overvallen op apothekers plaats. Goris heeft een jonge officier met het onderzoek belast, maar wanneer de overvallers steeds driester te werk gaan en er dodelijke slachtoffers vallen, neemt Goris het heft in handen. Daarbij komt nog eens dat er overal in Brussel bombrieven ontploffen.

Stijn Goris en Pauwels krijgen het tij maar niet gekeerd en wanneer blijkt dat de zelfmoord van de militair een moord blijkt te zijn, is het hek helemaal van de dam. Zijn al deze gebeurtenissen toeval of is er iets groters aan de hand?
2020 Taal: Nederlands zie alle details...

Dit boek staat op 1 wenslijstjes

Categorie

Details

2020 Uitgever: Houtekiet Reeks: Stijn Goris 304 paginas Taal: Nederlands Grootte:  218x140x27 ISBN-10: 9089248765 ISBN-13: 9789089248763
Rated 3.78 stars out of 5
Goodreads