1 - A.L. Snijders
berichten aan een hoofdredacteur


KORTE INHOUD
A.L. Snijders geniet grote bekendheid onder een kleine groep mensen die onvoorwaardelijk juichend zijn over zijn zinnen, zijn stijl, zijn verfi jndheid en de eenvoud waarmee hij zijn korte stukken schrijft. Fijne columns met fraaie zinnen: dankbaar denkwerk. Reden genoeg om het vergeten werk van de auteur nog eens onder de aandacht te brengen. Waar schrijft Snijders over? Hij put, zoals wel meer columnisten, uit zijn dagelijks leven. Voor hem is dat een vrij geïsoleerd bestaan in de buurt van Lochem. Hij leest Multatuli, Nescio, Babel, Hanlo, Campert en Hermans.
Voor alle lezers die graag willen kennismaken met zijn werk is er nu Heimelijke vreugde , een keuze uit de stukken, waaronder niet eerder verschenen werk.
Voor alle lezers die graag willen kennismaken met zijn werk is er nu Heimelijke vreugde , een keuze uit de stukken, waaronder niet eerder verschenen werk.
Categorie
Details
2007 Uitgever: Bezige Bij 351 paginas Taal: Nederlands Grootte: 221x147x34 ISBN-10: 9060057074 ISBN-13: 9789060057070Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers

2007, hardcover, goed exemplaar [Auteur: A.L. Snijders] [Taal: nl] [Uitgever: Thomas Rap] [Jaar: 2007] [Titel: Heimelijke vreugde 1 / berichten aan een hoofdredacteur]