Atlas van de Anatomie deel 1 Bewegingsapparaat - Werner Platzer


KORTE INHOUD
Deel 1 van de unieke driedelige uitgave over de menselijke anatomie met duidelijke afbeeldingen in kleur en heldere teksten. Doordat de tekst naast de illustratie staat, is het verband tussen beide moeiteloos te zien. Atlas van de anatomie is in de eerste plaats bestemd voor allen die voor hun studie de anatomie van het menselijk lichaam moeten kennen, zoals medische studenten en studenten van paramedische en bewegingsopleidingen. Voor beroepsbeoefenaren is de Atlas van de anatomie een praktisch naslagwerk. De atlas kan ook aan anderen kennis verschaffen over de bouw van het lichaam.
Details
2020 Uitgever: ThiemeMeulenhoff Illustrator: Gerhard Spitzer 476 paginas Taal: Nederlands Grootte: 189x129x22 ISBN-10: 9006951986 ISBN-13: 9789006951981Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers

1 foto's
Dit boek is in prima staat, met lichte gebruikssporen. Er is niet in het boek geschreven of gemarkeerd. Bestellingen naar huisadres: op werkdagen voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden. Bestellingen naar afhaalpunten worden 2 keer per week weggebracht.