Simon de Hogepriester in Sirach 50. Een exegetisch onderzoek naar de betekenis van Simon de Hogepriester, als climax van de Lof der vaderen in Ben Sira`s concept van de geschiedenis van Israël. (Diss.) - Mulder, O.
![coverImage](/public/images/default-book.png)
KORTE INHOUD
"Simon de Hogepriester in Sirach 50. Een exegetisch onderzoek naar de betekenis van Simon de Hogepriester, als climax van de Lof der vaderen in Ben Sira`s concept van de geschiedenis van Israël. (Diss.)" is een boek van Mulder, O.. Deze editie verscheen in 2000.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Hendrik-Ido-Ambacht. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Hendrik-Ido-Ambacht. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
2000zie alle details...
Categorie
Details
2000Exclusief te koop bij deze verkoper
![bookImage](/public/images/default-book.png)
Stel vraag Softcover
Paperback, 464 pagina's z.n. 2000 [Auteur: Mulder, O.] [Jaar: 2000] [Titel: Simon de Hogepriester in Sirach 50. Een exegetisch onderzoek naar de betekenis van Simon de Hogepriester, als climax van de Lof der vaderen in Ben Sira`s concept van de geschiedenis van Israël. (Diss.)]