Het parfum - de geschiedenis van een moordenaar  -  Patrick Süskind

de geschiedenis van een moordenaar

KORTE INHOUD

Een man, geboren in erbarmelijke omstandigheden in Parijs in 1738 heeft een uiterst gevoelig reukorgaan waarmee hij als parfumeur grote faam en macht verwerft.
"{title}" is een boek van {author}. Het is uitgegeven door {publisher}. Deze editie verscheen in {publishYear}. De vertaling is verzorgd door {translator}. Dit werk telt {countPages} pagina's. Het is geschreven in het {language}. Het formaat is {dimHeight}x{dimWidth}x{dimDepth}.

Deze editie wordt tweedehands aangeboden door {sellerCount} boekverkopers uit {sellerCities}. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1997 Taal: Nederlands zie alle details...

Categorie

Details

1997 Uitgever: Prometheus Vertaler: Ronald Jonkers Reeks: Ooievaar 255 paginas Taal: Nederlands Grootte:  180x130x20 ISBN-10: 9057132192 ISBN-13: 9789057132193