Een halve eeuw ten dienste van de Belgische waterwegen en dijken: Ulrich Kümmer (1792-1862), ingenieur van bruggen en wegen. in: Monumenten en Landschappen, jg 23, nr 3, pp. 4-30 -  INDEKEU Bruno

KORTE INHOUD

Geniet, 4to, illustraties, foto's, plans, bibliografie. Toegevoegd: artikel uit De Morgen van 24/7/2012 over Ulrich Kümmer
"Een halve eeuw ten dienste van de Belgische waterwegen en dijken: Ulrich Kümmer (1792-1862), ingenieur van bruggen en wegen. in: Monumenten en Landschappen, jg 23, nr 3, pp. 4-30" is een boek van INDEKEU Bruno. Het is uitgegeven door Monumenten en Landschappen. Deze editie verscheen in 2004. Het is geschreven in het Nederlands.

Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Antwerpen. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
2004 Taal: Nederlands zie alle details...

Details

2004 Uitgever: Monumenten en Landschappen Taal: Nederlands