Dutch old masters from Budapest -  Ildikó Ember; Marrigje Rikken; Júlia Tátrai

highlights from Szépmúvészeti Múzeum

KORTE INHOUD

For English see below

Het Frans Hals Museum presenteert vanaf 12 november tachtig werken van Hollandse meesters uit een van de mooiste collecties ter wereld, die van het Szépmüvészeti Múzeum in Boedapest. Haarlemse kunstenaars, waaronder Willem Buytewech, Willem Claesz Heda, Saenredam en Jacob van Ruisdael, worden getoond naast werk van bekende Hollandse en Vlaamse schilders, zoals Hendrick Avercamp, Jan Lievens en Anthonie van Dyck. Bovendien worden ter gelegenheid van het 350ste sterfjaar van Frans Hals in 2016 twee prachtige portretten van Frans Hals uit Boedapest herenigd met zijn schilderijen in het Frans Hals Museum.

De publicatie presenteert deze parels uit het Szépmüvészeti Múzeum met grote kleurenafbeeldingen en informatieve teksten over genres, technieken en de collectie als geheel. Zo wordt een nieuw licht geworpen op de Haarlemse stukken en tegelijk een caleidoscopisch beeld gegeven van de kunst van deze periode.

--

From 12 November, the Frans Hals Museum in Haarlem presents 80 works by Dutch masters ...
2016 Taal: Engels zie alle details...

Categorie

Details

2016 Uitgever: nai010 uitgevers/publishers Vertaler: Lynne Richards; Paul Clark 128 paginas Taal: Engels Grootte:  295x242x13 ISBN-10: 946208324X ISBN-13: 9789462083240