De verlosser - Jo Nesbø


KORTE INHOUD
Het is bijna kerst in Oslo en mensen hopen op de komst van een verlosser, een nieuwe leider, een nieuwe liefde. In plaats daarvan wordt de stad opgeschrikt door twee brute moorden. Eerst wordt in een container het lichaam van een junkie gevonden, en vervolgens wordt een vooraanstaand lid van het Leger des Heils doodgeschoten. Politiecommissaris Harry Hole, die zelf zijn redding zoekt in een fles whisky, bijt zich vast in de moordzaken en ontmoet daarbij de kwetsbare heilsoldate Martine. Terwijl hun liefde opbloeit wordt het onderzoek steeds gecompliceerder, zeker als blijkt dat er een huurmoordenaar bij betrokken is die zijn gezichtsspieren zo kan manipuleren dat hij vrijwel onherkenbaar is.
De verlosser is het zesde boek van Jo Nesbø met de eigenzinnige, maar briljante commissaris Harry Hole in de hoofdrol. Het rechtvaardigt eens te meer Jo Nesbø s plek aan de internationale top van thrillerschrijvers.
De verlosser is het zesde boek van Jo Nesbø met de eigenzinnige, maar briljante commissaris Harry Hole in de hoofdrol. Het rechtvaardigt eens te meer Jo Nesbø s plek aan de internationale top van thrillerschrijvers.
1x bekroningen & co
Categorie
Details
2008 Uitgever: Cargo Vertaler: Annelies de Vroom Reeks: Harry Hole 496 paginas Taal: Nederlands Grootte: 216x136x45 ISBN-10: 9023427378 ISBN-13: 9789023427377Koop dit boek tweedehands
bij volgende verkopers

1 foto's
Dikke paperback in goede staat. Lichte gebruikssporen.; 2008; 1e druk NL; Cargo; 495 pagina's; Titel: De verlosser; Ref: 212285 / H24D48