De Gantsche Pligt van een Christen of de Christelyke Zedekunde, Voorgestelt op een klaare en gemeenzaame wyze, tot gebruik van alle Menschen, verdeelt in XVII. Hoofd-deelen die op elke Zondag er een geleezen zynde, alle driemaal in 't Jaar konnen door geleezen worden. Noodig voor alle huisgezinnen. -  Allestree, Richard

KORTE INHOUD

"De Gantsche Pligt van een Christen of de Christelyke Zedekunde, Voorgestelt op een klaare en gemeenzaame wyze, tot gebruik van alle Menschen, verdeelt in XVII. Hoofd-deelen die op elke Zondag er een geleezen zynde, alle driemaal in 't Jaar konnen door geleezen worden. Noodig voor alle huisgezinnen." is een boek van Allestree, Richard. Het is uitgegeven door Amsterdam, Jocob ter Beek. Deze editie verscheen in 1741.

Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkopers uit Zwijndrecht. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1741 zie alle details...

Categorie

Details

1741 Uitgever: Amsterdam, Jocob ter Beek