Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven - KUYPER Hz, G
KORTE INHOUD
Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven is een boek van KUYPER Hz, G. Deze editie wordt tweedehands aangeboden door 1 boekverkoper(s) uit Wassenaar. Voor meer info, bekijk de beschrijving van de beschikbare exemplaren verder op deze pagina.
1839zie alle details...
Categorie
Exclusief te koop bij deze verkoper
93 pp. De pagina's zijn wisselend roestvlekkig. Opnieuw ingebonden . De oorspronkelijk voorkant van het kaft is op de voorkant van de band geplakt. Enkele bibliotheekstempels, deze raken niet aan de tekst. [Binding: Gebonden] [BookCondition: Gebruikssporen] [Publisher: C.F. Stemler] [Auteur: KUYPER Hz, G] [Uitgever: C.F. Stemler] [Jaar: 1839] [Titel: Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven]